سال جهش تولید
  • 1398-08-22 15:00
  • كد محتوا:13008
تا پایان امسال پل آفتاب طلوع می‌کند

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان از بهره‌برداری پل آفتاب در تقاطع غیرهمسطح شهید اردستانی خبر داد و گفت: احداث پل آفتاب برگ زرینی در کارنامه شهرداری اصفهان است.

علی شمسی در گفت‌وگو با خبرنگار ايمنا ، اظهار کرد: خوشبختانه جمعه گذشته، مسئولان حوزه عمران شهرداری اصفهان توانستند سه روز زودتر از وعده شهردار اصفهان (کمتر از ده ماه)، تقاطع غیرهمسطح آفتاب را به پایان برسانند که با آسفالت و تمام ‌شدن ادامه خیابان فرزانگان، این پل تا قبل از پایان سال برای تردد در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه پل آفتاب مجهز به حدود چهار هزار و ۹۰۰ مترمربع بتن ‌ریزی است، تصریح کرد: اتمام تقاطع غیرهمسطح آفتاب در کمتر از یک سال با صرف اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد تومان به عنوان یکی از پل‌های رینگ چهارم در مناطق ۱۰ و ۱۴ شهرداری اصفهان، موفقیت مثبتی در حوزه عمران شهرداری اصفهان است.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهانبا اشاره به سایر پروژه‌های در حال اجرا در این منطقه، تصریح کرد: دو ورزشگاه «رستم» واقع در محله ارزنان و «سهراب» واقع در محله عمان‌سامانی، مطابق با استانداردهای روز دنیا در حال احداث است و تا پایان سال‌جاری افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

شمسی ادامه داد: ورزشگاه رستم در محله ارزنان به وسعت یک هزار و ۷۵۰ متر شامل سالن توپ و تور است که با هزینه اجرایی هفت میلیارد تومان و هزینه آزادسازی سه میلیارد تومان احداث می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: سالن رزمی ورزشگاه سهراب به مساحت یک هزار و ۴۰۰ مترمربع است که هزینه اجرایی آن پنج میلیارد تومان و هزینه آزادسازی آن نیز دو میلیارد تومان است.

مدیر منطقه ۱۴ شهرداری اصفهان با بیان اینکه ادامه خیابان فرزانگان به طول پنج کیلومتر و یک کیلومتر از رینگ چهارم همزمان تا پایان سال در اختیار مردم قرار می‌گیرد، گفت: در تلاش هستیم خیابانی به طول دو کیلومتر به عرض ۳۶ در انتهای محله‌های سودان و عمان سامانی را به مرحله کلنگ‌زنی برسانیم و در سال ۹۹ اقدامات اجرایی این خیابان بزرگ را انجام داده و در اختیار شهروندان قرار دهیم.

شمسی اظهار کرد: با تلاش نیروهای تلاشگر سازمان قطار شهری اصفهان چهار ایستگاه خط دو مترو در این منطقه  در حال احداث است که در توسعه منطقه  بسیار اثرگذار خواهد بود.